Ceník

 

Svatební fotografie

Stříbrný svatební balíček

Časová dostupnost fotografa je přibližně 2 hodiny. Fotografování příjezdu před začátkem obřadu, obřadu, aranžované fotografie. K dispozici budete mít přibližně 100 pečlivě vybraných a upravených snímků ve vysokém rozlišení a dále 40 tištěných fotografií ve formátu 10×15 ( je rovněž možné vyhotovit i jiný rozměr s odpovídajícím si počtem ks). V ceně balíčku je také internetová galerie s náhledy fotografií.

Cena: 4200 Kč

Zlatý svatební balíček

Časová dostupnost fotografa je přibližně 4 hodiny. Fotografování příjezdu před začátkem obřadu, obřadu, aranžovaných fotografií, svatební hostiny.* K dispozici budete mít přibližně 170 pečlivě vybraných a upravených snímků ve vysokém rozlišení a dále 80 tištěných fotografií ve formátu 10×15 ( je rovněž možné vyhotovit i jiný rozměr s odpovídajícím si počtem ks). V ceně balíčku je také internetová galerie s náhledy fotografií.

Cena: 6800 Kč

Platinový svatební balíček

Časová dostupnost fotografa je přibližně 8 hodin. Fotografování příjezdu před začátkem obřadu, obřadu, aranžovaných fotografií, svatební hostiny, podvečerní zábavy.* K dispozici budete mít přibližně 250 pečlivě vybraných a upravených snímků ve vysokém rozlišení a dále 130 tištěných fotografií ve formátu 10×15 ( je rovněž možné vyhotovit i jiný rozměr s odpovídajícím si počtem ks). V ceně balíčku je také internetová galerie s náhledy fotografií.

Cena: 9900 Kč

* Tematický rozsah fotografování je samozřejmě možné dle Vaší představy měnit.

Doprava do 50 km není účtována. Nad 50 km jsou účtovány 4 Kč/km (Platné pro všechny varianty fotografování)

 

Rodinné, těhotenské a portrétní fotografie

Časová dostupnost fotografa je přibližně 1 – 1,5 hodiny. K dispozici budete mít přibližně 30 vybraných a upravených snímků ve vysokém rozlišení a dále 20 tištěných fotografií ve formátu 13×18 cm

Cena: 2300 Kč

Dárkový poukaz

Pokud hledáte pro své blízké netradiční dárek, můžete jim udělat radost dárkovým poukazem pro rodinné, těhotenské či portrétní foto.

foto_poukaz

 

 – ceny všech uvedených služeb platné do odvolání -